SANEM MATBBACILIK A.Ş.
SANEM MATBBACILIK A.Ş.

BASIN
 MATBAA TEKNİK - @drupa 2016
 

Tüm Haberler

FUAR BİLGİ
 TÜYAP Istanbul Avrasya Ambalaj Fuari 2019
 

SANEM MATBBACILIK A.Ş.
KAMPANYALI ÜRÜNLER


Tüm Kampanyalı Ürünler

ANKET
Yayınlanacak Anket Bulunamadı..
 


MATBAA TEKNİK - @drupa 2016

 

matbaateknik.com.tr - Sanem Printing @drupa 2016

Yaşar Alıçlı: “drupa 2016 fuarında ilk defa, 22mm kalınlıktaki helezon spirali seperatörlü defleri bile ciltleyebilecek yeni makinamızı görücüye çıkaracağız.”

Sanem Printing, 3ncü drupa katılımı için hazır. Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Alıçlı, yeni ürünlerini 11nci salonda sergileyeceklerini, anlatıyor. 22 mm’ye kadar helezon spiralli seperatörlü defterleri bile ciltleyebilen yeni makinemizi ilk kez görücüye çıkaracağız, diyen Alıçlı, sorularımızı cevaplandırdı:

 

Sanem Printing olarak sürekli yeni ürünler geliştirme çalışması içinde olduğunuzu biliyoruz. Lütfen 2015 yılını bu açıdan değerlendirir misiniz? Yeni yatırımlar ve ürünler hakkında bilgi vermenizi rica ederiz.

Yaşar Alıçlı: 2015 yılı bizim için bardak kartonu ve aksesuarları üretimine başladığımız, yeni pazarlara açıldığımız bir sene oldu. Ciltleme ürünleri ve makine üretimine devam ettik. Ancak ürün yelpazemize çok özel olan kâğıt ve kartonları polietilen ile kaplanmış, bobin ve işlenmiş ürünleri ekledik. Bu ürünlerimizi daha etkin bir şekilde müşterilerimize sunabilmek için 2 tane 5 renk flekso baskı sistemini firmamızın makine parkuruna kattık. Karton bardak pazarı içinde farklı ebatlarda bardak kapakları, karıştırıcı, bardak kulpu, taşıyıcısı ve benzeri aksesuarların da üretimine başladık. Biz her zaman müşterilerimize tam hizmet sunmaya çalıştık. Bardak kanatlarını kendileri kesmek işlemek isteyen müşterilerimiz içinde tam otomatik kanat kesme makinasını Sanem olarak üretip 2016 yılında piyasaya sunduk.

 

drupa 2016 ile ilgili planlarınız nelerdir? Fuarda hangi ürünlerinizi sergileyeceksiniz?

Yaşar Alıçlı: drupa 2016 fuarında ilk defa, 22mm kalınlıktaki helezon spirali seperatörlü defterleri bile ciltleyebilecek yeni makinamızı görücüye çıkaracağız. Bu makinanın hem hızı hem de becerisiyle çok beğenileceğinizi düşünüyoruz. Bu sene 3.kez drupa’ya 11.holde C64nolu stand ile katılıyoruz. Fuarda yeni helezon takma makinamızın yanında SA520 Tel Spiral Ciltleme makinamızı, tel ve helezon spiral ürünlerimizi, çanta sapı, lastik kopça, çantalarımızı,  polietilen kaplı ürünlerimizi ve bardak aksesuarlarımız sergileyeceğiz.

 

Hedef pazarlarınız hangisidir? Mevcut ihracatınız hakkında bilgi verir misiniz?

Yaşar Alıçlı: Bugüne kadar ellinin üstünde ülkeye ihracat yaptık. Tabii ki ihracat yaptığımız ülkeleri çoğaltmak ve yeni  ülkeleri, yeni müşterilerimizi de portföyümüze katmak istiyoruz. Genelde Avrupa, Afrika, Kuzey Amerika, Ortadoğu ve Orta Asya’daki ülkelere ihracat yapıyoruz. Sezonsal olarak değişmekle beraber üretimimizin %35-%40ı ihracat oluşturuyor.

 

Kaynak : http://www.matbaateknik.com.tr/sanem-printing-drupa-2016/#drupa SANEM PRINTING Edip Yasar Alicli Gizem ALICLI BASTAS

 

 

Email adresinizi kaydedin,
kampanya ve yeni ürünlerimizden haberiniz olsun.
 
 
 
   Biz Kimiz? İletişim
   Ödüller Bize Ulaşın
   Sertifikalar Yardım
   Haberler  
   Sanem Hakkında  
   İnsan Kaynakları  

 
  Tüm işlemleriniz için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz.
   0(312) 640 12 34
Copyright © 2015 Sanem Matbaacılık A.Ş. Her hakkı saklıdır.