SANEM MATBBACILIK A.Ş.
SANEM MATBBACILIK A.Ş.

BASIN
 MATBAA TEKNİK - @drupa 2016
 

Tüm Haberler

FUAR BİLGİ
 TÜYAP Istanbul Avrasya Ambalaj Fuari 2019
 

SANEM MATBBACILIK A.Ş.
KAMPANYALI ÜRÜNLER


Tüm Kampanyalı Ürünler

ANKET
Yayınlanacak Anket Bulunamadı..
 


HAKKINDA

 

 

SANEM MATBAACILIK;

 

1976 yılında Ankara'da baskı işleri yapmak üzere kurulmuştur. Kuruluşunu takip eden 41 yıllık süreç içerisinde uluslararası baskı sektörüne entegre olmuş, ülkemizde baskı ve basım sektörünün gelişimine öncülük etmiş ve pek çok konuda yeniliklerin ülkemize gelmesine liderlik etmiştir. Bilgisinin ve liderliğinin gücünü yetkin ve eğitimli insan kaynakları ile buluşturmuştur.

1991 yılında taşındığı Ankara Balgat'taki 6.000 m2' lik binasında 15 yıl hizmet verdikten sonra, yine Ankara'da daha büyük ekipman ve kadro ile Başkent Organize Sanayi Bölgesinde 25.000 m2 üzerine kurulmuş, toplam 13.000 m2'lik kapalı alana sahip yeni binasına taşınmıştır. Diğer ileri teknoloji gerektiren ürünlerin yanı sıra 25'den fazla tel form makinesi ile Avrupanın ikinci büyük tel spiral üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Ürün çeşitliliğimiz ve üretim kapasitemizle hem ülkemizin hemde diğer ülkelerin ihtiyacını büyük bir oranda karşılamaktayız. 55'den fazla ülkeye ihracat yapmakta ve iki tanesi Türkiye'de bir tanesi Avrupa'da olmak üzere 3 şube ile dağıtım yapmaktayız.

Ürünlerimizle gerek ülkemizde gerekse yurtdışında oluşturduğumuz müşteri memnuniyetinin devamını korumak ve bu amaçla kazançlarımızı bilgi ve teknolojiye yatırarak içinde bulundugumuz sektörde öncü firma konumunda olma hedefimizi gerçekleştirmemizi sağlayan tüm değerli personelimize ve siz değerli müşterilerimize minnettarlığımızı sunarız.

 Email adresinizi kaydedin,
kampanya ve yeni ürünlerimizden haberiniz olsun.
 
 
 
   Biz Kimiz? İletişim
   Ödüller Bize Ulaşın
   Sertifikalar Yardım
   Haberler  
   Sanem Hakkında  
   İnsan Kaynakları  

 
  Tüm işlemleriniz için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz.
   0(312) 640 12 34
Copyright © 2015 Sanem Matbaacılık A.Ş. Her hakkı saklıdır.