HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA


ANA SAYFA / HAKKIMIZDA

1976 yılında Ankara'da baskı işleri yapmak üzere kurulmuştur. Kuruluşunu takip eden  süreç içerisinde uluslararası baskı sektörüne entegre olmuş, ülkemizde baskı ve basım sektörünün gelişimine öncülük etmiş ve pek çok konuda yeniliklerin ülkemize gelmesine liderlik etmiştir. Bilgisinin ve liderliğinin gücünü yetkin ve eğitimli insan kaynakları ile buluşturmuştur.

1991 yılında taşındığı Ankara Balgat'taki 6.000 m2' lik binasında 15 yıl hizmet verdikten sonra, yine Ankara'da daha büyük ekipman ve kadro ile Başkent Organize Sanayi Bölgesinde 25.000 m2 üzerine kurulmuş, toplam 13.000 m2'lik kapalı alana sahip yeni binasına taşınmıştır. Diğer ileri teknoloji gerektiren ürünlerin yanı sıra 25'den fazla tel form makinesi ile Avrupanın ikinci büyük tel spiral üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Ürün çeşitliliğimiz ve üretim kapasitemizle hem ülkemizin hemde diğer ülkelerin ihtiyacını büyük bir oranda karşılamaktayız. 55'den fazla ülkeye ihracat  yapmaktayız.

Ürünlerimizle gerek ülkemizde gerekse yurtdışında oluşturduğumuz müşteri memnuniyetinin devamını korumak ve bu amaçla kazançlarımızı bilgi ve teknolojiye yatırarak içinde bulundugumuz sektörde öncü firma konumunda olma hedefimizi gerçekleştirmemizi sağlayan tüm değerli personelimize ve siz değerli müşterilerimize minnettarlığımızı sunarız.

 

  • Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!